Oferujemy bezpłatną pomoc psychologiczna dla dzieci z Ukrainy i ich rodziców/opiekunów.Zapraszamy do rejestracji przez telefon/Viber/Telegram/Whatsapp/telefon pod numerem: +48 572 014 532 (pani Alina).Projekt finansowany ze środków organizacji Plan International przekazanych przez Disaster Emergency Committee w ramach programu grantowego Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.Підтримка для родин з УкраїниНадаємо безкоштовну психологічну підтримку для дітей з України та їх батьків/опікунів.Запрошуємо до реєстрації через tелефон/Viber/Telegram/Whatsapp за номером +48 572 014 532 (Аліна).Проект фінансується з коштів міжнародної організації Plan International, які надала Disaster Emergency Committee в рамах грантової програми Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.