3….2….1…..START WAKACJE !!!!!!!!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i wszyscy pracownicy naszego Przedszkola
Rok szkolny 2022/2023 za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc, zaangażowanie, wsparcie, każde dobre słowo.
Wspólnymi siłami udało nam się naprawdę wiele zrobić przez ten rok. Zbieraliśmy fundusze i z przyjemnością wydawaliśmy je na atrakcje i potrzeby naszych dzieci.
Działo się naprawdę sporo: festyn jesienny, konkursy plastyczne (portret Mikołaja, dzień Kota), teatrzyki dla dzieci, dzień Pluszowego Misia, Dzień Życzliwości, pasowanie na Przedszkolaka, odwiedziny Mikołaja, Jasełka, kiermasz Bożonarodzeniowy, warsztaty z Ekostraży, odwiedziny zwierząt z Zooteam, wizyta iluzjonisty, piżama party, kiermasz Wielkanocny, kiermasz książek, warsztaty plastyczne Wielkanocne, dzień Eksperymentów, dmuchance i lody na Dzień Dziecka, wyjazd do Wioski Indiańskiej, studniówka Biedronek, festyn sportowy, doposażenie przedszkola w klimatyzację.
Jeśli coś pominęliśmy, to tylko dlatego, że naprawdę sporo się działo. Jeszcze raz wszystkim za wszystko dziękujemy.
Życzymy wspaniałego odpoczynku i cudownych wakacyjnych przygód. Ładujcie akumulatorki i z mnóstwem nowej energii i pomysłów widzimy się we wrześniu. Biedronkom i ich Rodzicom, z którymi już się nie spotkamy, życzymy powodzenia w szkole, wspominajcie nas dobrze i wpadajcie w odwiedziny na Lwowską 30.

Pozdrawiamy serdecznie